Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.30/00190/2021, prowadzimy kursy uzupełniające dla edukatorów medycznych, Zakończony egzaminem oraz wydaniem certyfikatu kurs poszerzy Twoją wiedzą i pozwoli Ci realizować swoją misję jeszcze lepiej! 

Edukator zdrowotny - Czerniak

Kierownikiem kursu jest lek. Izabela Łaźniak , lekarz rezydent medycyny rodzinnej, pasjonatka zdrowia publicznego, prowadząca poczytny profil na Instagramie:  @pozytywni.doktorzy


" Kwestią najważniejszą jest dogłębne zrozumienie nabywanej wiedzy, tylko to gwarantuje, że będziemy ją w stanie skutecznie przekazać dalej"

lek. Izabela Łaźniak

Do kogo skierowany jest kurs?

Kurs doszkalający przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych edukacją i profilaktyką zdrowotną. Dzięki ukończonemu kursowi podnosisz swoje kwalifikacje.

Co daje ukończenie takiego kursu?

  • podnosisz swoje kwalifikacje zawodowe,
  • masz możliwość prowadzenia swojej działalności związanej z profilaktyką zdrowotną
Jak to wygląda w praktyce?Kurs doszkalający podzielony jest na 3 części (dwie edukacyjne i jedna egzaminacyjna). Co tydzień otrzymujesz dostęp do kolejnych tematów w postaci materiałów edukacyjnych online.  W celu zaliczenia kursu należy odesłać prowadzącemu rozwiązanie testu egzaminacyjnego oraz odbyć videorozmowę egzaminacyjną. Kurs jest kursem indywidualnym - nie czekasz więc na zebranie grupy szkoleniowej.

Po zaliczonym egzaminie wystawiamy:
Każdy uczestnik ma do wyboru kilka możliwości potwierdzenia uczestnictwa w naszych kursach:
Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu
Dyplom w twardej, skóropodobnej oprawie, ze zdjęciem
Legitymację w formie plastikowej karty, ze zdjęciem

Ozdobny, imienny Certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest bezpłatnie e-mailem, w pliku PDF, w terminie do 2 tygodni od mailowego potwierdzenia zaliczenia testu końcowego. Nie ma potrzeby jego zamawiania, dzieje się to automatycznie i bezpłatnie. Pozostałe formy (takie jak Dyplom w skóropodobnej oprawie, plastikowa Legitymacja w formie karty kredytowej dostępne są po wybraniu i opłaceniu wybranego pakietu dokumentów oraz przesłaniu niezbędnych informacji.

Edukator zdrowotny -czerniak

Program nakierowany na zdobycie wiedzy w zakresie chorób nowotworowych skóry ze wskazaniem na czerniaka złośliwego.

Edukator zdrowotny - zespół metaboliczny

Program nakierowany na wiedzę o elementach zespołu metabolicznego i jego zapobieganiu.

Edukator zdrowotny - WZW B/C

Program nakierowany na wiedzę o chorobach wirusowych wątroby i promocji szczepień ochronnych.

Kontakt

 
Cogito Sebastian Łaźniak

Karłowicza 4

62-800 Kalisz

Numer kontaktowy: